Monday, March 8, 2021

Teknosacell Teknobox 100 GB Tarifesi internet paketi

  iPhone News       Monday, March 8, 2021Hepinize merhaba arkadaşlar bu yazıda sizlere Teknosacell Teknobox tarifesi ile ayda sadece 168.28 TL'ye 100 GB cepten internet paketi ile ilgili bilgilendirme yazısını paylaşacağım.

İlgili tarifeye, yeni hat tesisi, numara taşıma ve sunulmakta olan dakika-SMS-internet kotası bittiğinde duran tarifeler (Aşmayan Tarifeler) hariç sunulan faturalı ve faturasız tarifelerden geçiş yoluyla kayıt olunabilecektir.Tarifeye kayıt işlemleri, müşteri hizmetleri ve Teknosa Mağazaları aracılığıyla yapılabilecektir.

Tarife kapsamında 100 GB cepten internet verilmektedir. Tarifenin aylık ücreti KDV ve ÖİV dâhil 168.28 TL'dir. İlgili tarife ses, SMS ve MMS hizmetine kapalı olacaktır, sadece veri bağlantısı için kullanılabilecektir.

Teknosacell Teknobox 100 GB Tarifesi Kampanya detayları

  • Fatura dönemi içerisinde cepten internet kullanımı 100 GB'a ulaştıktan sonra yapılacak olan kullanımlar için bağlantı hızı fatura dönemi sonuna kadar durdurulacaktır. 100 GB üzeri kullanımlarda ek ücretlendirme yapılmayacaktır. Müşterilerin hız düşümü gerçekleştiğinde SMS yoluyla bilgi verilecektir.
  • Tüm data hakları sadece internet apn üzerinden yaratılan yurt içi cepten data için geçerlidir. Tarife kapsamındaki data kullanım hakkının ücretlendirme periyodu 1 byte'dır. internet üzerinden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), internet paylaşımı (Tethering) ve doğrudan dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin paket kapsamında sunulan internet faydası ile kullanımlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
  • Kampanya kapsamında sunulan faydaların geçerlilik süresi içerisinde tüketilmesinin ardından yapılacak data kullanımları ilgili hatta tanımlı başka bir data paketi ya da kampanyası yok ise mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirilecektir.
  • Tarife kapsamındaki kullanım hakları devredilemez ve 3. şahıslara transfer edilemez.
  • Bir fatura dönemi içerisinde kullanılmayan tarife kapsamında sunulan internet hakları ilgili fatura dönemi sonunda silinecek olup, bir sonraki döneme devretmeyecektir.
  • Tarifenin tüm fatura döneminde kullanılmadığı durumlarda aylık ücret hesaplaması için,tıklayınız.


logoblog

Thanks for reading Teknosacell Teknobox 100 GB Tarifesi internet paketi

Newest
You are reading the newest post

No comments:

Post a Comment

  • Florida Windows And Doors